Texty na sociální sítě

Potřebujete zaujmout i svou fanouškovskou základnu? Připravíme na míru vašim požadavkům texty pro propagaci na sociálních sítích.

Proč psát texty na sociální sítě?

Příspěvky na sociálních sítích mají vaše fanoušky především zaujmout, proto pro vás připravíme stručné, jasné, ale zajímavé příspěvky. Text statusu musí být lákavý, aby zaujmul cílovou skupinu. Alespoň 30% statusů by mělo být vytvořeno z otázky, která donutí vaše uživatele, fanoušky či sledující reagovat, rozproudit diskuzi nebo text sdílet.

Sociálních sítí dnes existuje nepřeberné množství. Každá má jiné specifikum, jiné uživatele. Nejpoužívanější sítí je Facebook, který v ČR využívá zhruba 4,5 milionů lidí. Hned za ní je používána síť Twitter, kterou používají především osobami, které denně pracují s novými médii či technologiemi, financemi, apod. Za nimi je například profesní síť LinkedIn, kde můžete najít nového zaměstnance, šéfa či obchodního partnera. Rozmáhají se také sítě pro sdílení obrázků Pinterest a Instagram. Těm vévodí především mladší uživatelé.

Mám zájem o služby

Připravíme vám texty na sociální sítě

Firma, která se neprezentuje alespoň na jedné sociální síti, jako by nebyla. Prezentují se na nich i ti nejúspěšnější. Pro vaši prezentaci připravíme kvalitní a úderné texty na sociální sítě. Pomyslným základem je Facebook. Řada uživatelů má od něj velké očekávání, co se týče přílivu nových zákazníků. Nepomohou vám jen fotografie vašich pokrmů, ale je vhodné informovat fanoušky na čem pracujete, koho máte v týmu a kde čerpáte svou inspiraci. Zaujmout mohou také krátká videa ze zákulisí či z výroby.

Pomůžeme vám vytvořit ideální příspěvky, ale také infografiku či najít vhodná videa. Vytvořit lze konkrétně na Facebooku statusy, videa, odkazy, dotazy či významné události, textové příspěvky i jejich kombinace. Víte například, kdy je nejvhodnější váš příspěvek publikovat? Jaká použít klíčová slova nebo čím své fanoušky oslovit? Jsme tady pro vás a pomůžeme vám vyřešit všechny tyto otázky. Stačí nás kontaktovat.

Mám zájem o služby

 

Kontakt
Přihlášení se do zpravodaje