Přepisy textů do wordu

Potřebujete převést vaše texty do elektronické podoby? Žádný problém! Stačí nám napsat.

Profesionální digitalizace vašich textů a dat

Pomůžeme vám dostat vaše slova do textové podoby. Přepíšeme vám vaše audio nahrávky, ale i ručně psaný text nebo přepíšeme jiný formát textu do wordu dle vašich požadavků. Výstupem je elektronický text ve wordu, který lze zaslat například v pdf, použít pro e-book, úřední dopisy a mnoho dalšího. Přepíšeme vám také vaše přednášky či školení, záznamy ze schůzí a zasedání výborů, záznamy z porad a další texty.

Provádíme také korektury již přepsaných textů, opravíme vám překlepy, chyby i slovosled a někdy nesmyslné věty. Překážkou pro nás nejsou ani delší texty, které byste svépomocí přepisovali skutečně dlouho. Ne vždy je možné použít sken a je potřeba mít kvalitně napsaný text v textovém editoru.

Mám zájem o služby

Přepis textů do word provedeme za vás

Kdykoliv potřebujete upravit či přepsat vámi psaný text do wordu, rádi se o to postaráme. Stačí nás kontaktovat s přesným zadáním. Přepisy textů do word jsou našim denním chlebem a poradíme si s jakýmkoliv úkolem. Vyvarujeme se gramatických i stylistických chyb, aby váš text vypadal dokonale a neodradil potencionální klienty, kolegy a zkrátka všechny, kdo jej budou číst.

O vaše texty se postarají copywriteři s dlouholetou praxí a mnoha zkušenostmi. Precizně vám zpracujeme jakékoliv texty, následně je převedeme do požadovaného formátu, například pdf. Poradíme si i s estetickou stránkou věci, tedy poutavé nadpisy, barevně či tučně zvýrazněné části textu, případně vložíme obrázky, grafy, apod. Poradíme si i s naskenovanými dokumenty, které potřebujete přepsat, případně s nimi dále pracovat. Stačí nás kdykoliv kontaktovat. Nemáte čas přepisovat své texty a nápady do počítače? Hravě si s tím poradíme. Vaše texty přepíšeme přesně dle vámi namluveného projevu, aby byl výsledný text autentický. Budete-li chtít výsledný text vypilovat, dodat mu vzhled, pak se rádi ujmeme i tohoto úkolu.

Mám zájem o služby

 

Kontakt
Přihlášení se do zpravodaje