Popisy produktů

Připravíme pro váš eshop kvalitní popisky produktů i kategorií. Poradíme vám jak zaujmout vaše zákazníky nejen svým sortimentem.

Prodávejte více díky kvalitním popisům produktů

Popisy produktů musí vaše návštěvníky, zákazníky, potažmo potencionální kupce zaujmout a především motivovat k nákupu. Z hlediska obsahového marketingu se musí jednat o unikátní texty, to samé preferuje i Google, který otvírá originálním textům cestu k vyšším pozicím ve vyhledávačích. Řada eshopů je napojena pomocí XML feedu na dodavatele a popisky v eshopu rozhodně neřeší.

Mám zájem o služby

Nepřebírejte popisy produktů od dodavatele bez úpravy

Každý podnikatel se na začátku svého podnikání snaží usnadnit cestu k výdělkům a napojení na dodavatele pomocí XML je jedním ze způsobů. Tento úžasný benefit má jeden háček. Na stejný feed jsou napojeny desítky dalších prodejců, všichni mají tytéž popisky i fotografie a cenu. A to je to, co nemá Google rád – duplicitní obsah.

Stačí si jednoduše s pomocí programátora změnit feed tak, aby byly možné úpravy. Bude se vám vždy aktualizovat skladové množství, nové produkty, fotografie, ale zachováte si svůj unikátní obsah. Nebojte se nás oslovit. Zpracujeme vám popisky k jakémukoliv produktu. Naší prioritou je co nejlépe popsat zákazníkovi produkt, nalákat jej na jeho koupi.

Zpracujeme vám popisky pro produkty či kategorie v eshopu včetně klíčových slov. Při tvorbě popisků se snažíme vcítit do zákazníka, jaké má potřeby, co jej u daného produktu zajímá. Správné popisy produktů přinesou zákazníkovi nejen relevantní informace, ale umí jej přesvědčit i o kvalitě daného produktu a důvodu, proč jej musí mít. Pomocí správných popisků můžete svůj e-shop výrazně odlišit od ostatních. Popisy navíc vzbuzují u zákazníků mnohem více důvěry, než v e-shopu kde žádné popisy nejsou a chybí i další podstatné informace. Naše popisky umí navodit správné emoce a vzbudit v zákazníkovi zvědavost či nadšení. My se textů nebojíme, poradíme si i s vašim sortimentem.

Mám zájem o služby

 

Kontakt
Přihlášení se do zpravodaje