Obsahový marketing

Chcete-li navštěvovaný web, blog i eshop, bez obsahu to nepůjde. Jsme připraveni nabídnout vám kvalitní a čtivý obsah.

Co je obsahový marketing?

Obsahový marketing se zaměřuje na tvorbu, publikování a distribuci relevantního a hodnotného obsahu pro cílové publikum. Obsahový marketing si klade za cíl přilákat pozornost zákazníků, generovat nové a pokud možno rozšířit stávající zákaznickou základnu, tím zvýšit objem prodeje a vybudovat důvěryhodnost značky, zvýšit její povědomí.

My vám pomůžeme vytvořit plnohodnotný marketingový obsah vašich webů, firemních prezentací i eshopů nebo blogů, které s vašim e-shopem úzce souvisí. Zákazník vždy najde plnohodnotné a ucelené informace, které u vás hledá. Umíme připravit blogy, články, statusy na sociální sítě, e-maily a mnoho dalšího.

Mám zájem o služby

Nebojte se obsahového marketingu

S námi se obsahového marketingu bát nemusíte. Obsah musí rozhodně zákazníky zaujmout i pobavit. Dejte jim přidanou hodnotu ke svým službám. Přesným zasažením cílové skupiny dosáhnete svých cílů hravě. V České republice je obsahový marketing používán ještě velmi málo, proto máte velkou příležitost přivést si s jeho pomocí klienty snadno. Obsahový marketing není jednorázová záležitost a výsledky se dostaví až po několika týdnech i letech. Je třeba se obrnit trpělivostí a hledat stále nové cesty a způsoby, jak zaujmout své publikum.

Obsahový marketing se nerovná blesková konverze, přesto funguje dokonale. Content marketing vám přinese konverze skrze budování vaší značky. Budováním kvalitního obsahu se dostanete k dlouhodobě vybudovaným dobrým pozicím ve vyhledávačích. Zde však je potřeba mít nejen kvalitní články, ale také podpůrný linkbuilding.

Svěřte se do rukou našich odborníků, kteří vás dovedou k vytouženému cíli. Náš zkušený tým vám pomůže a podá pomocnou ruku nejen při budování kvalitního obsahu, ale také k získání stálých zákazníků. Tato multioborová disciplína zahrnuje nejen analýzu klíčových slov, tvorbu článků, ale také další služby jako jsou linkbuilding, SEO, PPC a mnoho dalšího. Naši specialisté jsou připraveni vám pomoci.

Mám zájem o služby

 

Kontakt
Přihlášení se do zpravodaje