Korektury textů

Máte své vlastní texty, ale zároveň i pocit, že jsou plné chyb a nedotažené? Pak se obraťte na nás, pomůžeme vám.

Korektury textů zvládneme za vás

Mít kvalitní a čtivé texty znamená mít také texty bez chyb. Základní výbavou korektora je tedy znalost češtiny a všech jejích záludností. Rovněž musí umět zachytit chyby, vložit do textů správný slovosled a upravit autorův tok myšlenek, který je často přemírou myšlenek spojen poněkud nelogicky.

Naši korektoři nejen, že zvládají dokonale češtinu, ale také mají cit pro stylistickou stránku vašeho textu. Důležité je mít v textu vhodně zvolenou slovní zásobu. V odborném textu rozhodně nejsou vhodné citově zabarvené či expresivní výrazy.

Provádění korektur je časově náročné, vyžaduje pečlivost a přenost. I korektoři jsou jen lidé a proto musí vědět, kde se poradit, když si nejsou určitou formulací jisti. Účelem korekce je minimalizovat množství chyb v textu. Korektury jsou prováděny nejčastěji u tištěných děl. Investovat do korektury textů se rozhodně vyplatí. Mnohdy ani lidé, kteří se honosí různými tituly, neumí napsat text bez chyb nebo chyby po sobě opravit.

Mám zájem o služby

Korektury textů

Připravíme vám korektury textů tak, že chybná slova, slovní spojení vyznačíme, případně je rovnou v textu opravíme. Korekturu provádíme nejen u dlouhých textů, PR článků, ale nechte si zkontrolovat také formální pozvánky, vizitky, jídelní lístky, menu webových stránek, tiskovou zprávu a další psané projevy.

Právě krátké texty jsou velmi často zanedbávány. I jednoduchá korektura vám přitom pomůže odhalit přehlédnutý překlep či drobnou chybičku, která by ve výsledku mohla celkový pokazit dojem z prezentace.

Ušetříme vám mnoho starostí s dodatečnými opravami textů. Stačí jej svěřit našim korektorům. Provádíme jazykové a stylistické korektury, díky kterým budete mít dokonalé texty. V textem vyřešíme vaše pravopisné chyby i nechtěné překlepy. Vždy je důležitý profesionální přístup a přečtení každého slova. Pomůžeme vám také se správnou formulací slov, vymyslíme vhodné nadpisy a podnadpisy, které zaujmou.

Mám zájem o služby

 

Kontakt
Přihlášení se do zpravodaje